Powered by Smartsupp

Drevené garáže

Drevenú garáž môžete využiť nielen na ochranu auta ale aj ako sklad pre veci ako kosačka, bicykle, záhradný nábytok, prípadne iné veci, ktoré tak často nepoužívate a v dome pre ne nemáte miesto. Drevenú garáž môžete využívať aj ako malú dielňu. Jednoduchá inštalácia je veľkou výhodou drevenej garáže. Jej montáž trvá väčšinou do 5-7 pracovných dní pričom vystavanie murovanej garáže môže trvať mesiace. Drevenú garáž môžete taktiež postaviť za každého počasia, napríklad aj v zime.

#ShowMore#

Dobrá prirodzená izolácia

Jednou z najväčších výhod drevených garáží sú ich výborné izolačné vlastnosti. Podobne ako drevodomy určené na bývanie, aj tieto stavby dobre udržujú teplo, takže väčšinou nevyžadujú dodatočnú izoláciu. To platí aj v prípade, že garáž budete využívať ako dielňu, alebo sklad.

Ceny drevených garáží

Pri pohľade na dnešný trh ceny drevených garáží závisia predovšetkým od veľkosti a prevedenia. Na výslednú cenu majú vplyv aj materiály, z ktorých je garáž postavená. Cena drevených garáží na predaj začína na trhu od ~6000 eur. Drevené montované garáže sa dajú ľahko prispôsobiť exteriéru vášho domu.

Druhy drevených garáží

Pri výbere drevenej garáže zvážte koľko áut v nej bude parkovať a či v nej plánujete skladovať ďalšie predmety. Ak totiž máte v rodine len jedno auto, a budete ju využívať len pre ochranu vozidla, stavať veľkú dvojgaráž nemá zmysel.

Najčastejšie sú samostatné drevené garáže, ktoré poskytujú komplexnú ochranu pre jedno auto v každom ročnom období. Cieľom pri stavbe tohto typu garáže je zvyčajne maximálne zmenšiť priestor, čím sa táto stavba zlacní.

Samostatné garáže so skladomvhodným riešením pokiaľ máte množstvo náradia, nábytku, ktoré nechcete uchovávať v dome. Neodporúčame v jednej garáži skladovať napr. aj nábytok, či kosačku. Okrem zjavného neporiadku Vám hrozí aj poškodenie auta pri vyberaní iných vecí.

Samostatné garáže s exteriérovým zastrešenímvhodné ak máte v rodine dve autá, prípadne je možné toto zastrešenie použiť ako altánok na posedenie s rodinou a priateľmi.

Máte viac áut? Potom sa rozhodnite pre dvojgaráž, ktorá sa môže stať aj skladom pre menej často používané predmety, ako je motorka, kosačka, štvorkolka, prípadne prívesný vozík.

Cena

53849899
153849899

Plocha v m2

Zobrazených položiek: 6
Drevená garáž Basalt
€9 899

Drevená garáž BASALT je vhodná v tom prípade, ak máte viac ako jedno auto, prípadne motorku. Má plochu 50,2 m². Jedno parkovacie státie je uzavreté, ďalšie dve otvorené. 

100/1/DO
Drevená garáž Lugano
€8 380

LUGANO je drevená garáž s plochou 28,7 m² a sedlovou strechou. Má dve oddelené uzamykateľné miestnosti, napr. na auto a motorku.

103/2/DO
Drevená garáž Maracaibo
€5 384

Drevená garáž MARACAIBO má plochu 19,1 m², sedlovú strechu a zmestí sa do nej jedno auto, alebo menšie dopravné prostriedky (motorky, čln), bicykle, kosačky apod.

106/1/DO
Drevená garáž Namak
€7 931

NAMAK je drevená dvojgaráž s plochou 34,7 m² a sedlovou strechou. Zmestíte do nej dve autá a v prípade potreby aj ďalšie záhradné náradie, bicykle, prípadne tu...

109/1/DO
Drevená garáž Negratin
€5 515

Drevená garáž NEGRATIN s plochou 19,2 m² je vhodná pre jedno auto alebo niekoľko menších dopravných prostriedkov ako motorka, štvorkolka alebo bicykel.

112/1/DO
Drevená garáž SKADAR
€6 838

Drevená garáž SKADAR s plochou 22,7 m² a teraskou je vhodná pre jedno vozidlo a ďalšiu motorku, štvorkolku, alebo bicykle.

91/1/DO
6 položiek celkom
Drevostavby od profesionálov
Drevostavby od profesionálov
V dreve sme doma. Poradíme, navrhneme, postavíme
Najvyššia kvalita spracovania
Najvyššia kvalita spracovania
Od rezania, sušenia až po finálnu montáž drevostavby
Výborný pomer cena/kvalita
Výborný pomer cena/kvalita
Hrúbka dreva, kvalita a cena nemajú konkurenciu
Vysoko kvalitné drevo
Vysoko kvalitné drevo
Zo severu Nórska s výbornými izolačnými vlastnosťami
Späť do obchodu