Powered by Smartsupp

O nás

Čo sľúbime, to postavíme

Pinus-log vznikla v roku 2001 odčlenením od s. r. o. Slovenská banská, so sídlom Hodruša-Hámre. Kontinuálne sa výrobou zrubových domov zaoberáme od roku 1996, pričom prvé roky celá naša produkcia smerovala na francúzsky trh. Vznikom spoločnosti Pinus-log sa začíname intenzívnejšie venovať domácim trhom a ponúkať našim zákazníkom komplexné služby, počínajúc profesionálnym poradenstvom v štádiu rozhodovania sa zákazníka, konzultácie s architektom a vypracovaním projektu, až po samotnú realizáciu domu vašich snov. 

Prečo my?

  • Náš výrobný tím sa už po dlhé roky skladá z tých istých ľudí, nie ako u mnohých konkurenčných firiem. Všetci naši zamestnanci prešli množstvom viac či menej náročných prác a prepracovanými detailmi stavebných postupov, ktoré sú na vysokej profesionálnej úrovni. Zaručujeme najvyššiu kvalitu prevedených prác.
  • Ako prví v SR sme priniesli na trh nový tvar zrubových stavieb, kde sa integrovala kanadská technológia spájania pozdĺžnych spojov so slovenskými rybinovými rohovými spojmi. Táto technológia prináša lepšie tepelnoizolačné vlastnosti klasických slovenských dreveníc.
  • Sme prvá firma na Slovensku, ktorá už od roku 2009 používa na spájanie pozdĺžnych spojov zrubových stavieb veľmi náročný zrubový spoj typu "W". Tento spoj zabraňuje ich otváraniu. Spoj bol vyvinutý v Kanade, kde je desaťročia overený a vyskúšaný praxou.
  • Neoceniteľná je výmena našich skúseností so skúsenosťami popredného kanadského výrobcu Moose Mountain.

Sme drevári, hrdí na svoju prácu

Postavili sme desiatky drevostavieb na Slovensku a v zahraničí. Rovnakú remeselnú prácu a skúsenosti odvedieme aj pri najmenšej drevenej chatke alebo garáži. Za svoje peniaze dostanete najvyššiu kvalitu, za čo ručíme svojim menom. 

Peter Čerhýň
konateľ PINUS - LOG, s.r.o.

Späť do obchodu