Powered by Smartsupp

Záhradné chatky

Drevené záhradné chatky sú známe svojou unikátnou stavebnou technológiou, ktorá ich robí výnimočnými na dnešnom stavebnom trhu. Drevené konštrukcie sa vyznačujú odolnosťou a zachovávajú dobré vlastnosti dreva. Majú aj dobrý pomer ceny a kvality – ich cena je v porovnaní s cenami iných typov stavieb dostupnejšia. Nami ponúkané záhradné chaty a chatky sú výnimočné vysokou kvalitou od rezania, sušenia až po finálnu montáž drevostavby a druhom dreva, ktoré pochádza zo severu Nórska a vyniká výbornými izolačnými vlastnosťami.

#ShowMore#

Konštrukčné materiály drevených chatiek

Drevené chatky sú vyrobené z lepených trámov. Sú charakteristické optimálnym pomerom ceny a kvality. Surové guľatiny sa pri výrobe narežú na podlhovasté dosky špeciálnymi strojmi a následne vysušia v sušičke. Následne sa polená lepia hydraulickým lisom pomocou špeciálneho vodotesného lepidla. Vďaka tejto výrobe nie je veľkosť miestností obmedzená. Hotové drevené chatky z prírodných, biologicky rozložiteľných materiálov sú považované za jednu z najekologickejších možností bývania. Dlhoročné skúsenosti nám umožňujú zabezpečiť, aby nami dodávané záhradné chatky plne vyhovovali potrebám našich zákazníkov.

Prečo záhradné chatky od nás?

Sme profesionálna stavebná firma, drevári, ktorí postavili stovky slovenských dreveníc a kanadských zrubov na Slovensku a v zahraničí. Našim klientom dokážeme ponúknuť kvalitné záhradné chaty vrátane úprav na mieru. Záhradnú chatku Vám postavíme v modernom alebo aj v rustikálnom štýle. Vieme realizovať aj dispozičné úpravy vďaka ktorým si budete môcť zariadiť izby a priestory podľa svojich potrieb.

Nezabudnite si pozorne prečítať možnosti rozšírení a príslušenstva za príplatok. Nájdete ich v detailnom popise každej záhradnej drevenej chatky.

Cena

278615899
1278615899

Plocha v m2

Počet miestností

Zobrazených položiek: 17
Záhradná chata BESSON, pohľad zprava
€6 166

Záhradná chatka BESSON s rozlohou 9,8 m², s jednou miestnosťou a kúpeľňou má ambície stať sa Vašou kanceláriou alebo kútikom pre oddych.

94/1/DO
Záhradná chata BITAN, pohľad zprava
€4 230

BITAN je záhradná chatka s rozlohou 10,2 m², ktorá je rozdelená na dve samostatné izby rovnakej veľkosti. Jedna je uzatvorená, druhá je čiastočne uzatvorená.

61/1/DO
Záhradná chata CAMI, pohľad zprava
€15 899

CAMI je tradične navrhnutá záhradná dvojpodlažná chata pre pohodlný život dvoch ľudí. Nechýba obývacia izba, kuchyňa, spálňa a kúpeľňa.

116/2/DO
zahradna chatka claret 3
€5 748

Chatku CLARET môžete využiť ako sklad alebo ako oddychovú chatku so spálňou a malou kúpeľňou. Záleží na vašej fantázii.

67/1/DO
zahradna chata covadonga 1
€7 999

Záhradná chata COVADONGA s plochou 17,5 m²  je veľmi kompaktná chatka a zmestí sa aj na malý pozemok. Jej výhoda je predovšetkým vo veľkorysom podkroví.

70/1/DO
Záhradná chatka Daisy, pohľad zprava
€3 225

Ak hľadáte menšiu kanceláriu, dielňu alebo rekreačnú miestnosť, záhradná chatka DAISY s plochou 6,5 m² by mohla byť pre Vás správnou voľbou.

115/1/DO
Záhradná chata ELK, pohľad zľava
€15 806

Záhradná chata ELK s plochou 23,3 m² je skvelá pre tých, ktorí hľadajú pokojnú rekreáciu v blízkosti prírody.

73/1/DO
HONESTY (2,96 × 3,96m)
€4 171

HONESTY je drevená záhradná chatka s plochou 11,7 m², sedlovou strechou a s ​​tradičným vzhľadom, ktorá môže skrášliť Váš dvor alebo záhradu.

64/1/DO
Záhrandá chatka Lily, pohľad zprava
€3 749

Drevený záhradný domček LILY je pomerne malý. Jeho podlahová plocha je približne 6 m², má však dve samostatné izby.

49/1/DO
Záhradná chatka Lotus
€2 862

Záhradný domček na náradie LOTUS je síce malý, ale praktický. Zaberie len necelých 6 m² vášho pozemku a bude pekným spestrením Vašej záhrady.

52/1/DO
Záhradná chatka Marigold, pohľad zprava
€2 786

MARIGOLD je malý, jeho plocha je len 4,2 m², ale zmestí sa do neho veľa vecí.

55/1/DO
Záhradná chata Marseille, pohľad zľava
€11 110

Záhradná chatka MARSEILLE s rozlohou 20,5 m² je vďaka veľkej terase, ktorá vedie pozdĺž dvoch strán chatky ideálna pre slnečné a teplé lokality.

76/1/DO
Záhradná chata Ontario
€8 969

Dvojizbový letný dom ONTARIO s rozlohou 27 m² je ideálny na prácu alebo oddych pre jednu osobu s možnou dispozičnou úpravou pre dve osoby.

79/1/DO
zahradna chatka s previsom oslo 1
€6 799

Záhradná chatka OSLO 4×4 s rozlohou 9,3 m² je výnimočná svojim vzhľadom a bude ideálnym miestom pre relax v náručí prírody.

88/1/DO
Záhradná chatka s previsom Pamplona
€6 344

Záhradná chatka PAMPLONA 4×4 s rozlohou 15,27 m² je výnimočná svojim vzhľadom a bude ideálnym miestom pre relax v náručí prírody.

82/1/DO
Záhradná chata VAGA
€7 999

Záhradná chata VAGA s plochou 18,2 m² je skvelou voľbou pre kanceláriu alebo sklad na úschovu pracovného a záhradného náradia.

85/1/DO
Záhradná chatka WISTERIA, pohľad zprava
€4 245

Drevená záhradná chatka WISTERIA má sedlovú strechu, obytnú plochu cez 10 m² a hoci má len jedno okno, jej interiér je dostatočne preslnený.

58/1/DO
17 položiek celkom
Drevostavby od profesionálov
Drevostavby od profesionálov
V dreve sme doma. Poradíme, navrhneme, postavíme
Najvyššia kvalita spracovania
Najvyššia kvalita spracovania
Od rezania, sušenia až po finálnu montáž drevostavby
Výborný pomer cena/kvalita
Výborný pomer cena/kvalita
Hrúbka dreva, kvalita a cena nemajú konkurenciu
Vysoko kvalitné drevo
Vysoko kvalitné drevo
Zo severu Nórska s výbornými izolačnými vlastnosťami
Späť do obchodu